Норма-4 була заснована в 1991 році в місті Херсоні, як оперетор кабельного телебачення. На сьогоднішній день, наша компанія надає комплекс телекомунікаційних послуг — швидкісний доступ до мережі Інтернет а також цифрове та аналогове кабельне телебачення

  • Абоненти кабельного телебачення отримують близько 60 аналогових та приблизно 120 популярних цифрових телеканалів, серед яких велика кількість в HD якості, за найнижчою на півдні України ціною.
  • Комп'ютерна мережа "Норма" об'єднала більшість районів міста і, підключившись, абоненти мають змогу спілкуватися та обмінюватися файлами з друзями на великій швидкості по локальній мережі, не завантажуючи Інтернет канал.
  • Найбільший в місті Херсоні форум з можливістю доступу з мережі Інтернет дозволить знайти друзів не тільки в Херсоні, а й по всій Україні і навіть за кордоном.

Ми постійно розвиваємося та підвищуємо якість наших послуг, що надаються. Постійно оновлюємо та модернізуємо обладнання для найкращих результатів роботи мережі та телебачення, використовуємо тільки сучасні та якісні матеріали.

Для вирішення технічних та усіляких питань, в нашій компанії функціонує професійна технічна підтримка. Номери телефонів техпідтримки вказані в розділі контакти нашого сайту. А розділ тарифи містить детальну інформацію про існуючі тарифні плани та вартості всіх доступних послуг, що надаються.