Компанія "Норма-4" заснована в 1991 році, надає комплекс телекомунікаційних послуг, швидкісний Інтернет а також цифрове та аналогове кабельне телебачення в місті Херсоні

  • Абоненти кабельного телебачення отримують більше 120 популярних цифрових телеканалів, серед яких велика кількість в HD якості, за найнижчою на півдні України ціною.
  • Комп'ютерна мережа "Норма" об'єднала більшість районів міста і, підключившись, абоненти мають змогу спілкуватися і обмінюватися файлами з друзями на великій швидкості по локальній мережі, не завантажуючи канал Інтернет.
  • Найбільший в місті Херсоні форум з можливістю доступу з мережі Інтернет дозволить знайти друзів не тільки в Херсоні, а й по всій Україні і навіть за кордоном.

Ми постійно підвищуємо якість наших послуг, що надаються. Для вирішення технічних питань функціонує професійна технічна підтримка, номери телефонів якої вказані в розділі Контакти. А розділ тарифи містить детальну інформацію про існуючі тарифні плани та вартості всіх доступних послуг, що надаються.